Jesień z jogą w Domu pod Skałą 25-27.09
480,00 zł
Jest tak, że dom stoi pod skałą, wokół ma las, a kiedy się podniesie wzrok – Góry Stołowe. Najlepiej jest świat podziwiać z poziomu tarasu, bo graniczy ze ścianą lasu i w tak niezwykły sposób działa na zmysły, że od razu się poprawia humor i samopoczucie. Nikt nam tu nie przeszkadza, poza wiewiórkami i dzięciołami. Joga w takich okolicznościach to niezapomniane przeżycie:)
Brak miejsc :-(

Zadaj pytanie
Moja mama ma 60 lat, od 3 lat praktykuje joge, ale nie jest joginka, robi to bardzo rekreacyjnie. Czy taki wyjazd moze byc dla niej czy niekonicznie? I czy zdarzaja Wam sie kursanci na wyjazdach w podobnym wieku? 🙂
Podobne produkty
-
All You need is Yoga
380,00 złAll You Need is Yoga: All You Need is Yoga: Joga Miłości w lutym ❤???? Aktywny weekend w Wójtowicach w Domu Gościnnym Wataszka. Potrzebujesz oddechu od […]
Brak miejsc :-(
-
Letnie Poruszenie z jogą
450,00 złWakacyjny weekend w Wójtowicach w Domu Gościnnym Wataszka.
Potrzebujesz oddechu od miasta? Potrzebujesz czasu dla siebie, weź matę i jedź na jogę. Letnie Poruszenie w Wataszce.
Akceptujemy siebie i kochamy każdy zakątek swego ciała. Dodatkowo planujemy praktyki oczyszczające, skupiające i motywujące. Pragniesz zrobić coś dla siebie już od dawna, ale nie miałaś czasu, ani możliwości? Oto sierpniowy weekend z jogą specjalnie dla Ciebie <3
Moc energii letnią porą od Fit Street Teamu!Brak miejsc :-(
-
Powrót do źródeł
450,00 złSerdecznie zapraszamy na aktywny weekend z jogą do Domu pod Sową. Po raz kolejny wracamy do miejsca, w którym czujemy się wspaniale i którego klimat przypadł nam do gustu.
Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących, ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji.Brak miejsc :-(




Dzien dobry! Przy rezerwacji poprzez wplate zadatku 200zl kiedy nalezy wplacic reszte kwoty? Pozdrawiam
Witam,
Resztę kwoty wystarczy dosłać na miesiąc przed wyjazdem, czyli do 15 kwietnia:)
Pozdrawiam ciepło!
Ola