Dlaczego trening?

PEŁNIA SZCZĘŚCIA

Trening Funkcjonalny + Rozciąganie to idealny plan na sportowe „ja”. To pełnia szczęścia w celu do zmiany stylu życia poprzez sport, pracę ciała i umysłu.


Aktualna oferta

„Ciało nie może zbyt długo żyć bez duszy. Właśnie to czyni ludzi tym, czym są.”


Oferta

 • Fit Street Yoga Book

  75,00 

  Fit Street Yoga Book

  Jak album o jodze może pomóc zwierzętom i bibliotekom?

  Otóż tak: oprócz tego, że możesz stać się posiadaczem jogowego albumu z opisanymi pozycjami, jak je wykonać krok po kroku, to dodatkowo bierzesz udział w akcji Tysiąc Powodów by czytać, zasilając konta bibliotek oraz pomagasz Grupie Ratuj – wspierając naszych czworonożnych przyjaciół 🙂

 • Czakra Splotu Słonecznego – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Brak miejsc :-(

  ❤MANIPURA – CZAKRA SŁONECZNA

  Czakra splotu jest odpowiedzialna za naszą emocjonalność. Kiedy działa prawidłowo jesteśmy zrównoważeni emocjonalnie, w przypadku zaburzeń czakry emocje przejawiane są w wybuchowy sposób.
  Splot to także nasze centrum energii, słońce wewnątrz nas, które daje nam witalności i siły.

  Pełne otwarcie to: radość, wdzięczność, szacunek, dostatek, pełnia, ciepło, przebaczenie, światłość, czystość

  Ukierunkowania tej czakry pozwalają osiągnąć mistrzostwo w różnych formach wyrażania siebie. Stąd bierze się samokontrola, wyczucie umiaru i wewnętrzna dyscyplina. Jeśli jednak nie rozwinęliśmy w sobie samokontroli, rodzą się małe i duże konflikty dotyczące władzy.

   

 • Czakra serca – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Wolne miejsca: 3

  ❤ ANAHATA – CZAKRA SERCA

  Czakra ta określana jest bramą Duszy, utrzymuje stan zrównoważenia pomiędzy ciałem fizycznym i ciałami subtelnymi. To również wrota do DanTien.

  W tej czakrze znajdujemy zdolność współodczuwania, zestrojenia, współbrzmienia. Poprzez to centrum dostrzegamy piękno natury, harmonię w muzyce, sztuce. tutaj obrazy, dźwięki i słowa są przemieniane w uczucia. W swojej oczyszczonej i w pełni otwartej formie czakra ta jest centrum prawdziwej, nieuwarunkowanej miłości. To centrum promieniuje na zewnątrz energią, która działa na ludzi spontanicznie, lecząco i przeobrażająco.

  Pełne otwarcie to: szczerość, miłość, ciepło, radość, ufność, hojność, otwartość, światłość, czystość

  Czakra serca pozwala człowiekowi rozumieć wibracje innych istot astralnych i sympatyzować z nimi, dzięki czemu potrafi on instynktownie rozumieć ich uczucia.

 • Czakra seksualna – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Brak miejsc :-(

  CZAKRA SVADHISTHANA – CZAKRA PŁCIOWA

  Druga czakra to centrum pierwotnych, nieoczyszczonych emocji, energii seksualnej i sił twórczych. Nasze relacje międzyludzkie, zwłaszcza te wobec przeciwnej płci są zdecydowanie naznaczone działaniem tej czakry. Jeśli czakra funkcjonuje prawidłowo jesteśmy otwarci, naturalni, twórczy. Wszelkie bloki w sferze seksualnej kodują się na tej czakrze.

   

 • Czakra Korzenia – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Brak miejsc :-(

  ❤Czakry(czakramy) są to wirujące skupiska subtelnej energii, usytuowane wzdłuż kręgosłupa od jego podstawy do korony głowy. Każda z siedmiu głównych czakr pokazuje życie i daną sytuację z innej strony.
  Ta sama sprawa doświadczana na różnych poziomach świadomości przybiera zupełnie nowe znaczenia.
  Dlatego też jesień jest idealnym czasem na rozpoczęcie pracy ze swoją energią czakralną.
  W połączeniu z jogą i medytacją sprawia, że uruchamiamy swoją energię, w tym kierunku, w którym jest potrzeba.

 • CZAKRA GARDŁA – ENERGIA JEST W TOBIE!

  77,00 

  Wolne miejsca: 15

  ❤ VISHUDDHA – CZAKRA GARDŁA

  Czakra gardłowa jest siedzibą niższego, czyli praktycznego, umysłu oraz jest wyższym ośrodkiem tworzenia.
  Poprzez tę czakrę komunikujemy się, wyrażamy siebie. Łączy ona górne czakry z dolnymi, jest pomostem pomiędzy myśleniem, a czuciem. Rozwinięta czakra gardła daje zdolność samorefleksji i zrozumienia, że wszystkie rzeczy i zdarzenia niosą jakąś wieść.

  VISHUDDHA, zlokalizowana na szyi, tuż nad dołkiem międzyobojczykowym. Związana z jamą ustną, krtanią, tchawicą, gruczołem tarczycy, układem limfatycznym, uszami, ośrodkiem mowy.
  Wpływa na komunikację, twórczość, emocje. Nadmiar energii powoduje gadatliwość, zadufanie w sobie.  Niedobór energii to problemy z mówieniem, brak cierpliwości słuchania innych.  Wyższy rozwój tej czakry rozwija jasnosłyszenie – słyszenie swojego wewnętrznego głosu. Czakra piąta jest połączona z czakrą drugą – sakralną.

  Pierwsze wrota do Pustki Buddy.

  Pełne otwarcie to: spontaniczność, łatwość kontaktu, otwartość, lekkość, delikatność, swoboda, wolność, lojalność, radość, światłość, czystość

  Czakra gardła  użycza w świecie astralnym zdolności, będącej odpowiednikiem słuchu w świecie fizycznym.

  Podstawową potrzebą czakry gardła jest znalezienie własnego, prawdziwego głosu i przemawianie tym głosem. Oczywiście nie chodzi o głos w sensie fizycznym, lecz stanowisko, z punktu widzenia którego przemawiamy do świata. Musimy być gotowi do zakwestionowania wszystkiego, w co dotychczas wierzyliśmy, aby znaleźć swój autentyczny głos. Być może w końcu wiele z tych prawd i tak zaakceptujemy, ale najpierw musimy poddać je weryfikacji, aby mieć pewność, że to nasze prawdy. Gdybyśmy tego nie przeprowadzili, to narzucilibyśmy sobie sami opinie innych, choć moglibyśmy nie zdawać sobie z tego sprawy, uważając, iż jesteśmy tolerancyjni.”

Zdjęcia z treningów