Dlaczego trening?

PEŁNIA SZCZĘŚCIA

Trening Funkcjonalny + Rozciąganie to idealny plan na sportowe „ja”. To pełnia szczęścia w celu do zmiany stylu życia poprzez sport, pracę ciała i umysłu.


Aktualna oferta

„Ciało nie może zbyt długo żyć bez duszy. Właśnie to czyni ludzi tym, czym są.”


Oferta

 • Fit Street Yoga Book

  75,00 

  Wolne miejsca: 25

  Fit Street Yoga Book

  Jak album o jodze może pomóc zwierzętom i bibliotekom?

  Otóż tak: oprócz tego, że możesz stać się posiadaczem jogowego albumu z opisanymi pozycjami, jak je wykonać krok po kroku, to dodatkowo bierzesz udział w akcji Tysiąc Powodów by czytać, zasilając konta bibliotek oraz pomagasz Grupie Ratuj – wspierając naszych czworonożnych przyjaciół 🙂

 • Czakra Splotu Słonecznego – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Wolne miejsca: 14

  ❤MANIPURA – CZAKRA SŁONECZNA

  Czakra splotu jest odpowiedzialna za naszą emocjonalność. Kiedy działa prawidłowo jesteśmy zrównoważeni emocjonalnie, w przypadku zaburzeń czakry emocje przejawiane są w wybuchowy sposób.
  Splot to także nasze centrum energii, słońce wewnątrz nas, które daje nam witalności i siły.

  Pełne otwarcie to: radość, wdzięczność, szacunek, dostatek, pełnia, ciepło, przebaczenie, światłość, czystość

  Ukierunkowania tej czakry pozwalają osiągnąć mistrzostwo w różnych formach wyrażania siebie. Stąd bierze się samokontrola, wyczucie umiaru i wewnętrzna dyscyplina. Jeśli jednak nie rozwinęliśmy w sobie samokontroli, rodzą się małe i duże konflikty dotyczące władzy.

   

 • Czakra seksualna – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Brak miejsc :-(

  CZAKRA SVADHISTHANA – CZAKRA PŁCIOWA

  Druga czakra to centrum pierwotnych, nieoczyszczonych emocji, energii seksualnej i sił twórczych. Nasze relacje międzyludzkie, zwłaszcza te wobec przeciwnej płci są zdecydowanie naznaczone działaniem tej czakry. Jeśli czakra funkcjonuje prawidłowo jesteśmy otwarci, naturalni, twórczy. Wszelkie bloki w sferze seksualnej kodują się na tej czakrze.

  Czakra ta ukierunkowana jest głównie na szukanie przyjemności. Podstawowe zadanie to aktywność płciowa i dążenie do przyjemności zmysłowych. Inną potrzebą sterowaną przez drugą czakrę jest poczucie własnej atrakcyjności i zdolność przyciągania rzeczy przez siebie pożądanych, a także umiejętność zatracenia się w świecie uczuć. Stymuluje ona przeżywanie życia w pełni i odczucia emocjonalne. O ile pierwsza czakry zadowala się samym przetrwaniem, w drugiej budzi się pragnienie doświadczania radości.

 • Czakra Korzenia – energia jest w Tobie!

  77,00 

  Brak miejsc :-(

  ❤Czakry(czakramy) są to wirujące skupiska subtelnej energii, usytuowane wzdłuż kręgosłupa od jego podstawy do korony głowy. Każda z siedmiu głównych czakr pokazuje życie i daną sytuację z innej strony.
  Ta sama sprawa doświadczana na różnych poziomach świadomości przybiera zupełnie nowe znaczenia.
  Dlatego też jesień jest idealnym czasem na rozpoczęcie pracy ze swoją energią czakralną.
  W połączeniu z jogą i medytacją sprawia, że uruchamiamy swoją energię, w tym kierunku, w którym jest potrzeba.

 • Fit Street Yoga – Vinyasa flow

  14,90 

  Vinyasa Yoga w Twoim domu. Teraz możesz praktykować tak jak lubisz. Tam, gdzie chcesz i z kim chcesz. Krótkie 20-minutowe jogowe flow, specjalnie dla Ciebie. Krok po kroku, pogłębiaj praktykę, kiedy tylko znajdziesz czas. Kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

  Każdy układ vinyasay wprowadza Cię w świat pełen harmonii, balansu i siły. Ciało i umysł współpracują w rytmie oddechu. Płynne przejścia z pozycji do pozycji wprowadzają w każdą sesję nową energię.

 • Personal Yoga

  120,00 900,00 

  Indywidualne treningi jogi z dojazdem do Twojego domu 🙂

  Home Yoga – joga w domowym zaciszu, z dala od trenerów z bicepsem większym niż mózg, z dala od zbotoksowanych instruktorek fitness.
  W Twoim Domu, na Twoich warunkach, tak abyś czuła/czuł się swobodnie.

Zdjęcia z treningów