Dlaczego trening?

PEŁNIA SZCZĘŚCIA

Trening Funkcjonalny + Rozciąganie to idealny plan na sportowe „ja”. To pełnia szczęścia w celu do zmiany stylu życia poprzez sport, pracę ciała i umysłu.


Aktualna oferta

„Ciało nie może zbyt długo żyć bez duszy. Właśnie to czyni ludzi tym, czym są.”


Oferta

 • Yutegoo

  6,00 

  Wolne miejsca: 8

  Hanna Jarosz autorka pocztówek i naklejek jogowych.
  Już teraz mogą być Twoje:

  „Don’t wait for a rainbow be one”

  „Let go of the negativity ”

  To tylko niektóre z rysunków Hani, zapraszamy do zobaczenia reszty asanasów 😉

 • Kurs Jogi dla początkujących

  360,00 

  Brak miejsc :-(

  Uczenie się pozycji jogi jest środkiem do osiągnięcia celu. Każdy skądś zaczyna. Przychodząc w określonym momencie życia, niesiemy ze sobą bagaż doświadczeń i właściwości odbierania rzeczywistości. Na 3-miesięcznym kursie przyglądamy się tym wartościom postrzegania. Tak wygląda proces uświadamiania.
  Cel dla każdego na początku jest różny. Odstresować się. Nauczyć relaksacji. Rozciągnąć. Pozbyć bólu kręgosłupa. Joga ma wiele do zaoferowania na każdej płaszczyźnie.
  Na kursie nauczysz się sposobu działania, który prowadzi do budzenia świadomości w ciele.
  Unifikowania postrzegania z narządami zmysłu (umysł-ciało). Postrzeganie bieżących zmian w aparacie ruchu wpływa na dalsze implikacje ruchowe, a te są elementem obserwacji i tak w kółko.
  Poprzez ukierunkowany strumień obserwacji trwający dłuższy czas, jogin podczas praktyki osiąga stan zatrzymania nad tym, na co ma wpływ w tej chwili.  Wychodząc od pozycji, które wyglądają z zewnątrz jak ćwiczenia, są w istocie dzięki skupieniu efektem łączenia się umysłu z ciałem.

 • Fit Street Yoga Book

  75,00 

  Fit Street Yoga Book

  Jak album o jodze może pomóc zwierzętom i bibliotekom?

  Otóż tak: oprócz tego, że możesz stać się posiadaczem jogowego albumu z opisanymi pozycjami, jak je wykonać krok po kroku, to dodatkowo bierzesz udział w akcji Tysiąc Powodów by czytać, zasilając konta bibliotek oraz pomagasz Fundacji NEKO – wspierając naszych czworonożnych przyjaciół 🙂

 • Fit Street Home Yoga czyli joga online

  30,00 

  Wolne miejsca: 10

  Zapraszam gorąco na spotkania z jogą.
  Zajęcia vinyasa flow online trzy razy w tygodniu:
  Poniedziałek g.20.00
  Środa g.20.00
  Piątek g.10.00

  Do zobaczenia na macie!

 • Fit Street Yoga – Vinyasa flow

  14,90 

  Vinyasa Yoga w Twoim domu. Teraz możesz praktykować tak jak lubisz. Tam, gdzie chcesz i z kim chcesz. Krótkie 20-minutowe jogowe flow, specjalnie dla Ciebie. Krok po kroku, pogłębiaj praktykę, kiedy tylko znajdziesz czas. Kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

  Każdy układ vinyasay wprowadza Cię w świat pełen harmonii, balansu i siły. Ciało i umysł współpracują w rytmie oddechu. Płynne przejścia z pozycji do pozycji wprowadzają w każdą sesję nową energię.

 • Personal Yoga

  120,00 900,00 

  Indywidualne treningi jogi z dojazdem do Twojego domu 🙂

  Home Yoga – joga w domowym zaciszu, z dala od trenerów z bicepsem większym niż mózg, z dala od zbotoksowanych instruktorek fitness.
  W Twoim Domu, na Twoich warunkach, tak abyś czuła/czuł się swobodnie.

Zdjęcia z treningów